MENU
×

Huffy Slider Pro 2

1849,00 zł
Huffy Slider
Zoom
Zobacz podobne produkty

Opis

Huffy Pro 2 posiada 5 częściową ramę oversize wykonaną ze stali. Konstrukcja ramy ma niższy środek ciężkości co zapewnia lepszą stabilność podczas dużej prędkości.

Niegwintowana, stalowa kierownica oversized, przednie koło Green Machine oraz tylnie koła z minimalnym wzorem sprawiają, że grindując na Pro 2 utrzymasz idelaną kontrolę. Hamulec tarczowy Tektro Auriga Comp zapewnia precyzyjne hamowanie na każdej powierzchni. Siedzenie Slidera jest bardzo wytrzymałe i jednocześnie wygodne, dzięki ergonomicznemu kształtowi.

Specyfikacje:

  • Tarcza: 160mm
  • Kierownica: w. 700 mm
  • Przednie koło: 20" x 2,5"
  • Tylnie koła: Dopasowane 1000g
  • Max 114 Kg

Rowerek polecany jest do użytku od 12 roku życia. Użytkownik powiniem mierzyć co najmniej 151cm.

Zauważ, że:
Istotne jest aby zacieśnić wszystkie części rowerka przed użytkowaniem. Hamulec powinien obracać się swobodnie i nie wydawać znaczących dźwięków. Jeśli jednak słyszysz działanie hamulca, spróbuj go wyregulować tak aby tarcza obracała się swobodnie i wydawała tylko cichy dźwięk.

Kabel hamulca powinien być zamontowany poprzez plastikową klamrę, która zazwyczaj znajduje się na dnie pudełka. Jeśli kabel nie jest zabezpieczony, może zaplątać się wokół kierownicy i ulec zniszczeniu.

 

Opinie klientów

Brak dodanych opinii. Zostań pierwszym, kto ocenił ten produkt.

';