×
Menu
Caliber Trucks

Caliber II 9" 50 Degree Trak Do Longboardu

149,00 zł
(6)
Video
Zoom
Kolor: Biały
Biały
Raw
Rozmiar: 9"
W magazynie
Proszę wybrać
Nie, dziękuję
SkatePro Narzędzie do kółek
Tak, poproszę
Produkty dodatkowe
SkatePro Narzędzie do kółek
SkatePro Narzędzie do kółek (New Logo) (1 sztuka)
Nie, dziękuję
+ 39,00 zł
1 sztuka
Ilość
1 sztuka
Limited quantity available
Ilość
1 sztuka
2 sztuki
3 sztuki
4 sztuki
5 sztuk
6 sztuk
7 sztuk
8 sztuk
9 sztuk
10+
  Zapisz na później
Z tej samej marki
Opis

Caliber to firma znana z tworzenia stabilnych traków, które sprawdzają się idealnie podczas szybkiej jazdy. Trucki do longboardu w edycji 50° z pewnością nie odstaje od swoich poprzedników. Zmieniony kąt daje dodatkową zwrotność i kontrolę podczas wykonywania ostrych zwrotów. To istotna cecha zwłaszcza jeśli masz model do pumpingu/carvingu oraz w longboardach, w których obroty dają wrażenie surfowania. To solidny wybór do modeli wpisujących się w obecnie popularny trend freestyle/dance.

Trucki do deskorolki Caliber II 9" 50° posiadają łożyska w kształcie baryłki i stożka, które jeszcze bardziej zwiększają zwrotność. Gumki to Blood Orange wykonane z Ultra High Rebound Polyurethane z durometrem wynoszącym 89A.

Podobnie jak we wszystkich innych trakach Caliber, również w tym modelu trzpień wykonano ze stali 8, aby upewnić się, że traki nie rozpadną się, bez względu na to, jak ostro będziesz jeździć.

Specyfikacje
Szerokość hanger'a:
160mm (6.3")
Truck type:
Inverted kingpin
Sztuk w paczce:
1
Materiał:
Aluminium
Waga:
460g
Montażówki:
Niewłączony
Twardość bushingów:
89A
Szerokość ośki:
9.125"
Hanger Nachylenie:
50°
Opinie   (6)
The trucks were for our grandson. He was very happy with them!
Patti Muller (Lafayette)
18/03/2021
Ocena: 5 z 5!
Trucks are amazing, however the packing consisted of a Jiffy bag, this arrived with rips and holes. The trucks were undamaged with the exception of two tiny marks. Big shame they were not boxed.
Andrew Potter (Chelmsford)
08/08/2019
Ocena: 3 z 5!
Odpowiedź od SkatePro:  Thank you for taking the time to write this review. 🙂 We are happy to hear that you are satisfied with the trucks however it is sad to hear that your package got damaged during the delivery and of course that's not how we would like you to receive the package. We have therefore contacted you directly through your email to follow up with you as we don't want to leave you dissatisfied.
/Denisa✌
Pokaż wszystkie 6 oceny
SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki