Produkt jest w tej chwili wyprzedany i być może wróci do sprzedaży. Nie znamy jednak daty jego dostawy. Zobacz podobne produkty
×
MENU
Völkl Skis

Völkl Racetiger GS 18/19 Narty + Wiązania Rmotion2 12 GW

3799,00 zł
 
(2)
Zoom
Produkt wyprzedany. Nie można dokonać wysyłki
Otrzymaj e-mail, gdy produkt wróci do magazynu
Opis

Narty Racetiger firmy Völkl to prawdziwa klasyka. Narty GS (Giant Slalom) są mocno wyspecjalizowane i przeznaczone do jazdy z dużą prędkością i wykonywania wielu zwrotów na stoku.

Zastosowano w nich wiele rozwiązań wysokiej jakości i najlepszych technologii, aby stały się fajnymi nartami racing.

UVO 3D to pozioma i pionowa amortyzacja wibracji - zapewnia tłumienie wibracji w tipie, co przekłada się na lepszą kontrolę, płynną jazdę i zwiększoną zwrotność.

3D.Glass to dodatek włókna szklanego, które nie tylko biegnie płasko wzdłuż nart, ale również oplata pionowo tip i tail oraz krawędzie, co przekłada się na szybsze przechodzenie z krawędzi na krawędź. Co więcej, włókno szklane dodano także ponad sidewallami, co zapewnia doskonałą przyczepność krawędzi, idealną podczas jazdy na oblodzonych stokach. Płaskie włókno szklane pod wiązaniami sprawia, że środek nart jest miększy, a tym samym skręty podczas jazdy z każdą prędkością można idealnie poprowadzić.

Model Racetiger GS posiada także warstwę tytanową, pełne krawędzie boczne, bazę P-Tex 4504 i wielowarstwowy drewniany rdzeń. Wszystko to tworzy narty idealne do wyścigów, umożliwiające rozwinięcie wysokiej prędkości i osiągnięcie doskonałej kontroli.

  • Odpowiednie do jazdy 100% na stoku
  • Wiązania: Rmotion2 12 GW (GripWalk)

Uwaga: Gdy kupisz u nas narty oraz wiązania, to zmontujemy je za darmo. W takim przypadku prosimy o podanie informacji w komentarzu do zamówienia.

Specyfikacje
ModelPromień
170cm17.1m
175cm18.3m
180cm19.4m
185cm20.6m
Szerokość nart:
69mm
Umiejętności:
Zaawansowany, Ekspert
Binding:
Włączony
Szerokość:
114/69/97 mm
Type:
Racing, Zjazdowe
Profil:
Camber, Tip Rocker
Materiał rdzenia:
Drewno, Tytan
Skala DIN:
12
Opinie  
 
(2)

Brak opinii w języku polskim. Pokaż komentarze w innych w językach (2 opinii)