Wyprzedaż
Oszczędź nawet do 80%  -  Ponad 300 przecenionych produktów!  -  Kliknij tutaj
×
MENU
Madd MGP - Hulajnogi wyczynowe

Madd Gear Rower trójkołowy do driftu

569,00 zł
 
(19)
Hot
Zoom
W magazynie
1 sztuka

Ilość

1 sztuka
2 sztuka
3 sztuka
4 sztuka
5 sztuka
6 sztuka
7 sztuka
8 sztuka
9 sztuka
10+
  Zapisz na później
Wyprzedaż
Opis

Rower trójkołowy do driftu Madd Gear jest już gotowy do zjeżdżania z góry. Zostaw po sobie pierwszy ślad na drodze dzięki bardzo ostremu hamulcowi. Obroty 360° nie będą stanowiły problemu. Tylne koła wykonane są z supertwardych mieszanek plasitku, dzięki czemu są wytrzymałe na ślizgi.

Możesz dostosować siedzenie tak, aby uzyskać idealne dopasowanie i pełen komfort. Kierownica jest wykonana na wzór rowerów BMX. Tak samo, jak hamulec i pedały.

Rower do driftu jest zbudowany ze stali o wysokiej wytrzymałości, co czyni go niezmiernie solidnym. Rama i kierownica są lakierowane proszkowo, dzięki czemu rower może być używany w trudnych piaszczystych warunkach.

Dane techniczne:

  • Szerokość kierownicy: 48.3cm
  • Rozmiar koła przedniego: 40.6cm
  • Długość widelca: 40.6cm
  • Wymiary: H: 60cm x L: 105cm x W: 68.7cm
  • Maksymalna waga użytkownika: 68kg
Z tej samej marki
Opinie  
 
(19)
Bike came with missing one pedal but the customer service took care of it smoothly. Real try out will be later when the snow is gone ; )
Anu Pires (Espoo)
08/01/2019
Ocena: 4 z 5!
Odpowiedź od SkatePro:  Thank you for contacting us right after discovering the pedal was missing, so we could do our best to help you as fast as possible :) I also hope, that you will have great moments with the Drift Trike! /Eija
Pokaż wszystkie 19 oceny