MENU
×
  Powrót

Dakota Schuetz: prawdziwa legenda

Z trzema Mistrzostwami Świata i ponad 40 zwycięstwami w zawodach w trakcie swojej kariery, 21-letni Dakota Schuetz, aka Kota, zdołał już utrwalić swój status legendy w świecie zawodowej jazdy na hulajnodze.

Jeżdżąc nie mniej niż 4-6 godzin dziennie, Dakota zawsze stara się przesunąć granice tego, co jest możliwe do wykonania na hulajnodze. Dzięki temu zdobył pseudonim “The Machine”, ciężka praca się opłaciła, jest nie tylko trzykrotnym mistrzem świata, ale również zdobył Rekord Guinnessa za najwięcej backflipów w trakcie minuty.

The KOTA Inc. Scooter Range

Kota wykonał ogromną pracę, by promować swoją dyscyplinę, dzieląc się swoją pasją do sportu z milionami ludzi na całym świecie, inspirując młode dzieciaki, by zaczęły jeździć na hulajnodze. Teraz przeniósł sprawy na wyższy poziom, projektując serię hulajnóg freestyle wraz z najlepszymi producentami na świecie. Sprawdź ofertę tutaj.

Lekkie, stylowe i wytrzymałe

Najwyższy model serii to The Kota Icon, zaprojektowany tak, by odzwierciedlać zestaw na jakim jeździ Dakota, idealny dla średniozaawansowanych zawodników, chcących wejść na wyższy poziom.

Jeśli testujesz swój sprzęt do granic wytrzymałości, tak jak robi to Dakota, to potrzebujesz wytrzymałej kierownicy. Kierownica w stylu Tukno udowodniła, że jest w stanie znieść cięgi od Koty, więc ten model posiada kierownicę w ulubionym stylu mistrza.

Kota używa krótkiego i lekkiego decku, dzięki czemu hulajnoga jest łatwa w prowadzeniu w trakcie wykonywania technicznych trików, grindów, flipów i whipów. Deck jest identyczny jak ten, którego Kota używał w trakcie zdobywania Mistrzostwa Świata.

W czasie jazdy po skateparku czy innej miejscówce, kluczowy jest dobry grip. Dlatego model The Kota Icon wyposażony jest w kółka 110 mm x 28 mm, które zapewniają idealną przyczepność w czasie jazdy w bowlu czy po nie do końca udanym lądowaniu.

The Kota Recon ma wiele cech wspólnych z modelem The Kota Icon, jak kierownica w stylu Tukno oraz szerokie kółka - jest przeznaczony dla średniozaawansowanych użytkowników. Model ten wyposażony jest w trochę węższy deck, dzięki czemu łatwiej kontrolować hulajnogę w trakcie wykonywania ewolucji. Otrzymujesz również świetnie sprawujący się system kompresji IHC. Mówiąc krótko - dostajesz zwrotną, lekką i wytrzymałą hulajnogę do jazdy w skateparku.

The Kota Mania to świetna hulajnoga dla początkujących/średniozaawansowanych. Model zdecydowanie warty swojej ceny, posiadający kierownicę w stylu Tukno, standardowy system kompresji HIC oraz zintegrowany ster - co wraz z niską wagą sprawia, że model ten jest świetny do wykonywania whipów i innych technicznych trików. Hulajnoga ta jest również dostępna w wersji mini dla mniejszych użytkowników, znana pod nazwą The Mini Mania.

Na koniec, model The Ninja, świetna hulajnoga dla początkujących, zapewniająca wszystko, czego potrzebujesz, by nabrać pewności siebie i zwiększać swoje umiejętności wykonywania trików na hulajnodze. Kup swoją nową hulajnogę KOTA Inc. tutaj.

Zastanawiasz się, jak sprzęt The Kota Icon wygląda w akcji. Sprawdź świetny test run modelu z podpisem Kota w filmie poniżej:

';