×
MENU

Sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy i inne dodatki

Wszyscy znamy to uczucie. Przeglądasz internet i nagle znajdujesz gadżet lub sprzęt sportowy, na którego widok opada ci szczęka i mówisz "wow". W skatePro znamy to uczucie, a kiedy tak się dzieje, wprowadzamy dany sprzęt do naszej oferty. Zazwyczaj znajdzie się on w tej kategorii.

Drążki pogo, Segwaye i inne sprzęty do transportu elektrycznego, zabawki do użytku na świeżym powietrzu i drift trike - wszystko to znajdziesz w tej kategorii. A ponieważ jest bardzo dynamiczna, polecamy powrócić do niej od czasu do czasu.

Najpopularniejsza podkategoria w tej sekcji to różne środki transportu osobistego. W niedalekiej przyszłości pragniemy jeszcze bardziej rozszerzyć tą kategorię , ponieważ transport elektryczny robi się coraz bardziej popularny.

Nowe i ponadczasowe zabawki

Czy pamiętasz szaleństwo na punkcie fidget spinnera? Fidget spinnery, które znajdziesz w tej kategorii, cechuje bardzo wysoka jakość i świetnie wyważone trzy ciężarki, co gwarantuje optymalne i długotrwałe kręcenie. Posiadamy również diabolo w róznej jakości i różnych marek - to bardziej ponadczasowa zabawka, popularna od wielu pokoleń, która prawdopodobnie przeżyje fidget spinnera.

W naszej sekcji ze sprzętem sportowym znajdziesz również różne rampy, skocznie i grind raile do skatingu. Nie jet istotne, czy jeździsz na deskorolkce, longboardzie, rolkach, skuterze czy rowerze BMX, zawsze znajdziesz to coś dla siebie, aby stworzyć włansy park.

Ale co z drążkami do pogo? Ten klasyczny element sportów ekstremalnych przeszedł niesamowitą przemianę przez ostatnie lata i zyskał swój obecny kształt, który umożliwia użytkownikowi wykonywanie ogromnych skoków i flipów.