MENU
×

Akcesoria do butów

  Filtr
Marki

Wszystkie akcesoria, jakich potrzebujesz do utrzymania butów w dobrym stanie

Jeśli szukasz akcesoriów do butów, to jest odpowiednie miejsce. Mamy wszystko czego potrzebujesz, od materiałów do naprawy do sznurowadeł, a nawet ocieplacze do butów, by trzymać stopy w cieple w trakcie zimy.

Czy w ulubionej parze butów masz rozdarcie lub dziurę? Użyj materiału do naprawy, by zakleić dziury, a Twoje buty będą praktycznie jak nowe. Możesz również przedłużyć żywotność butów impregnując je, aby ochronić je przed wodą i wilgocią.

Utrzymuj świeżość swoich butów po noszeniu przy pomocy spreju dezynfekującego lub filtrów odświeżających do butów.

Wyróżniaj się z tłumu dzięki unikalnym sznurowadłom

Czy Twoje sznurowadła wyglądają na zniszczone lub po prostu chcesz wyróżnić się z tłumu? Mamy w ofercie sznurowadła normalne i elastyczne. Od prostych białych do sznurówek w kolorach tęczy, jak również z LEDami, dzięki którym buty będą świecić w ciemności. Wszystko to znajdziesz w naszej ofercie akcesoriów do butów.

W ofercie akcesoriów do butów znajdziesz również przedmioty, przydatne w trakcie zimy. Od kolców do butów, które redukują ryzyko upadku na śniegu i lodzie, do ocieplaczy do butów, dzięki którym będzie Ci ciepło w czasie wyjścia w zaśnieżony teren.

';