MENU
×

Bielizna Termoaktywna Damska

  Filtr
Marki
Rozmiar
Rodzaj

Bielizna termiczna dla kobiet

Gdy wybierasz się w góry na dzień z nartami, to bielizna termiczna odgrywa ważną rolę w tym, by było ci ciepło i sucho - jest to kluczowy element w recepcie na udany dzień na stoku.

Większość zestawów bielizny termoaktywnej składa się z getrów z długimi nogawkami oraz koszulki z długim rękawem, tworząc podstawową warstwę odzieży narciarskiej. Warstwa ta przylega do skóry, jej główną funkcją jest odprowadzanie potu i wilgoci oraz regulowanie temperatury ciała - zapewniając ciepło i suchość.

Ciepło i sucho w trakcie długiego dnia w górach

Wszystkie elementy bielizny w tej kategorii zostały specjalnie zaprojektowane dla kobiet, z bardziej ciasnym dopasowaniem w porównaniu do męskiej bielizna termoaktywnej.

Bielizna na tej stronie jest tak zaprojektowana, by transportować pot z dala od skóry, co oznacza że bielizna termiczna wysycha dużo szybciej niż "zwykła bawełniana" i w ten sposób redukuje ryzyko wychłodzenia ciała. Zalecamy wybór bielizny termoaktywnej, wykonanej z materiału syntetycznego, wełny merino lub jedwabiu.

Niektóre modele bielizny z tej kategorii posiadają również prążkowanie w okolicy kolan i kostek dla lepszego dopasowania i komfortu użytkowania.

Upewnij się, że zabrałaś ze sobą na wyjazd w góry kilka dodatkowych zestawów bielizny termoaktywnej. Bielizna będzie musiała być wyprana po kilku dniach użytkowania ze względów higienicznych.

';