×
Menu

Rączki do kijków narciarskich

  Filtr
Marki
Rozmiar

Wymiana rączek w kijkach narciarskich daje uczucie całkiem nowego kijka

Może zaczęły się pojawiać pęcherze, może rączki stały się lepkie, a może powłoka zaczęła odchodzić? Nadchodzi taki moment, w którym rączki w kijkach narciarskich się zużyją. Jeśli posiadasz wysokiej jakość zestaw kijków, to lepiej wymienić rączki niż wyrzucic całe kijki i kupić nowe. Jeśli Twoje kijki posiadają możliwość wyminy rączek, to zawsze warto skorzystać z takiej opcji.

Korek to popularny materiał, z którego często wykonuje się rączki do kijków narciarskich, ponieważ jest bardzo miękki i lekki, a zarazem bardzo wytrzymały. Niektóre rączki do kijków wykonano z miękkiej pianki, które są wygodniejsze według niektórych narciarzy, ale mają zazwyczaj mniejszą żywotność niż rączki wykonane z korka.

W tej kategorii znajdziesz również szeroki asortyment pasków do kijków do nart biegowych oraz do nartorolek. Odpowiedni pasek umożliwi Ci mocniejsze odepchnięcie się bez potrzeby aż tak mocnego ściskania kijka ręką. Pasek zabezpiecza również przed upuszczeniem kijków na ziemię, co może być bardzo irytujące, zwłaszcza jeśli jedziesz downhill.

Większość pasków posiada odpowiednią wyściółkę, dzięki czemu są wygodniejsze dla narciarzy. Z pewnością docenisz to po kilku godzinach i dniach spędzonych na jeździe na biegówkach.

SkatePro