×
Menu

Koszulki BMX

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Noś koszulki swoich ulubionych marek BMX

Koszulki BMX występują w całym spektrum stylów, kolorów czy wykorzystanych wzorów, dlatego nie ma jednoznacznej odpowiedzi, która konkretna koszulka będzie dla Ciebie najlepsza. Riderzy BMX bardzo lubią reprezentować swoje ulubione marki, np. ubierając na skatepark opatrzone ich logo koszulki.

W tej kategorii znajdziesz nie tylko zwykłe T-shirty. Mamy w ofercie również koszulki z długimi rękawem, które świetnie sprawdzą się na przykład podczas jazdy wieczornej lub w chłodniejsze, pochmurne dni.

Jaki styl koszulki BMX wybrać?

Dwie charakterytyczne cechy T-shirtów BMX to ich minimalistyczny wygląd oraz luźny krój. Często na środku koszulki znajduje się logo marki i to w zasadzie tyle. Jednak nie zawsze tak jest - niektóre koszulki mają bardzo bogaty, różnorodny design, często są zaopatrzone w oryginalne nadruki. Jeśli znalazłeś już odpowiadający Ci wzór, wybierz odpowiedni rozmiar w zależności od tego, czy lubisz, jak koszulka leży luźno czy wolisz bardziej dopasowany krój i wskakuj na rower.

W tej kategorii znajdziesz również koszulki BMX dla młodszych użytkowników. Ich rozmiary dostosowane są do konkretnego wieku, dzięki temu łatwiej wybrać właściwy rozmiar.

Sprawdź też naszą ofertę Bluz i Hoodie BMX, gdzie znajdziesz różnego rodzaju bluzy.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki