×
Menu

Skarpety na deskorolkę

  Filtr
Marki

Jakie skarpety są najlepsze na deskę?

Chociaż wyglądają jak najzwyklejsze skarpety, skarpetki deskorolkowe dają Ci ten pożądany, dodatkowy margines komfortu podczas jazdy. Wszyscy wiemy, że podczas sesji jazdy na desce można się nieźle napocić, dlatego warto zaopatrzyć się w skarpety z materiału, który dobrze radzi sobie z odprowadzaniem wilgoci. Podobnie jak zwykłe skarpetki, skarpetki skate występują w różnych stylach i wzorach, zarówno w wersji krótkiej, jak i długiej.

Skarpetki na deskę produkuje się zwykle z kombinacji różnych materiałów, takich jak bawełna, nylon, poliester i elastan. W połączeniu tworzą one wytrzymałą, oddychającą skarpetę. Możesz też sprawdzić modele ze wzmacnianą podeszwą albo dodatkową amortyzacją. Zapewniają one twoim stopom dodatkową ochronę podczas lądowania trików.

Dlaczego deskorolkarze noszą długie skarpety?

Często skaterów można łatwo rozpoznać na ulicy po tym, że noszą długie skarpety. Jest kilka powodów, dla których amatorzy deskorolek decydują się na skarpety za kostkę czy nawet do kolana - i nie chodzi tu tylko o klasyczną skejterską stylówkę. Oprócz tego, że są cieplejsze, gwarantują one również dodatkową ochronę okolicom piszczela.

Żadna skejterska stylówka nie jest kompletna bez pary butów. Sprawdź naszą ofertę Butów na Deskorolkę.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki