×
Menu

Buty na Hulajnogę

  Filtr
Marki
Rozmiar buta
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Buty na hulajnogę muszą być wytrzymałe

Jazda na hulajnodze potrafi dać niezły wycisk Twoim butom, dlatego warto byś zaopatrzył się w odpowiednią parę, zanim zniszczysz doszczętnie swoje ulubione tenisówki. Buty na hulajnogę są w wielu aspektach bardzo podobne do butów deskorolkowych. Są zbudowane, by być odporne na uderzenia, do jakich dochodzi podczas wykonywania trików, oraz na tarcie wywoływane przez griptape, który jest niezbędny do zachowania odpowiedniej kontroli nad hulajnogą lub deską.

Jakie buty ubrać na hulajnogę?

Najlepszym wyborem na hulajnogę będą buty o wytrzymałej, gumowej podeszwie, zdolne do radzenia sobie z dużymi obciążeniami. Riderzy wykonują wiele trików, które wiążą się z lądowaniem z dużej wysokości, dlatego bardzo przydatna jest grubsza podeszwa, gwarantująca tak potrzebną amortyzację. Przydaje się ona również przy jeździe na zwykłej (nie wyczynowej) hulajnodze, ponieważ musisz się nieustannie odpychać od nawierzchni, by zachować kółka w ruchu.

Sesje na skateparku potrafią być długie i intensywne, dlatego buty hulajnogowe powinny być również oddychające i komfortowe. Wykorzystane w nich materiały zapewniają odpowiednią wentylację, a wyścielane, profilowane wkładki gwarantują wysoki poziom wygody.

Nic nie dopełnia lepiej butów na hulajnogę niż para porządnych Skarpet, przydać może Ci się jednak również griptape. Sprawdź naszą ofertę Griptapów na Hulajnogę.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki