×
Menu

Bluzy i Hoodie BMX

  Filtr
Marki
Rozmiar

Bluza z kapturem to prawdziwy must-have na BMX

Bluzy BMX występują w wielu różnych stylach i wariantach kolorystycznych. Możliwości wyboru są niemal nieograniczone. Riderzy bardzo często je kupują, ponieważ zapewniają one dodatkowe ciepło podczas chłodniejszych dni. Oprócz aspektu praktycznego liczy się również oczywiście fajny wygląd - noszenie bluzy z kapturem to nieodłączny element świata mody BMX.

Koszulka typu Jersey na tor wyścigowy

Zawodnicy Race BMX podczas zawodów i treningów często noszą koszulki typu Jersey. W odróżnieniu od klasycznych bluz BMX, tutaj liczy się przede wszystkim niska waga i wytrzymałość. Najczęściej wykorzystywanym przy ich produkcji materiałem jest poliester z domieszką spandexu dla dodatkowej elastyczności. W miejscach, w których gromadzi się ciepło, często wszyte są siateczki wentylacyjne, a elastyczne mankiety utrzymują rękawy we właściwym miejscu.

Podczas jazdy na BMX zawsze warto mieć przy sobie hoodie lub bluzę. Nawet jeśli jej aktualnie nie nosisz, bez problemu zmieści się w plecaku lub torbie. Jeśli szukasz innych sposobów na zachowanie ciepła na skateparku, sprawdź naszą ofertę Kurtek BMX.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki