×
Menu

Odzież Surf

Czym jest surferska stylówka?

Ubrania surf są stworzone, by być wygodne, luzackie i stylowe. Ponadczasowy design sprawia, że są noszone nie tylko przez miłośników sportów wodnych. Charakterystyczne elementy surferskiego ubioru to szorty i luźne koszule, często również okulary przeciwsłoneczne i czapki. Wiele marek cieszy się dużą rozpoznawalnością na całym świecie, co świadczy o tym, że surfing to nie tylko sport, lecz styl życia.

Wybierz ubrania surf pod swój gust

To od ciebie zależy, na jakie ubrania surf się zdecydujesz. Wpływ na Twój wybór ma też to, gdzie i w jakich warunkach surfujesz. Jeśli chodzi o koszulki, możesz wybrać klasyczny T-shirt lub koszulkę z dłuższymi rękawami na niższe temperatury. Do wyboru masz zarówno proste koszulki o minimalistycznym designie, jak i takie, które promują Twoją ulubioną markę. Podczas chłodnych dni na plaży może się przydać również surferska kurtka lub bluza z kapturem.

Jeśli chodzi o spodnie, zarówno szorty, jak i chinosy jak najbardziej wpisują się w surferski styl. Zresztą spodnie i inne elementy surferskiego ubioru w wielu sytuacjach pokrywają się z odzieżą deskorolkową. Wiele marek produkuje produkty, które pasują równocześnie do obu tych stylów.

Jeśli szorty to za mało, by zapewnić Ci ciepło podczas pływania w chłodnych wodach, możesz sprawdzić także naszą ofertę Pianek do Pływania.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki