×
MENU

Koła do Mini BMX, opony & dętki

  Filtr

Bez względu na to, jak dobrze traktujesz koła w swoim Mini BMX, to w którymś momencie zużyją się od jazdy po różnych nawierzchniach, skoków i grindowania. W którymś momencie bedą wymagały wymiany.

Jeśli szukasz nowej pary kół do wymiany lub kolorowych opon do roweru Mini BMX, by dodać trochę personalizacji, to z pewnością znajdziesz te elementy w tej kategorii.

Obręcze i dętki

Na tej stronie znajdziesz nie tylko standardowe rodzaje kół i opon do mini BMX, lecz również opony Street Pro Tires, które są super szybkie i zapewniają płynną jazdę. Tego rodzaju opony to 'must-have' w skateparku i na ulicy.

Jeśli masz pecha i złapiesz gumę, to w tej kategorii znajdziesz również dętki do rowerów mini BMX. Miej na uwadze, że kupując opony Street Pro do mini BMX, to w zestawie dostajesz nowe dętki.

Znajdziesz tu również obręcze do kół rowerowych Mini BMX, dostępne w różnych wzorach i kolorach. Mamy nawet niesamowicie wyglądające koła chromowane, dzięki którym rower mini BMX wygląda świetnie.

Wszystkie koła mini BMX, opony mini BMX oraz dętki mini BMX, jakie znajdziesz w tej kategorii, pasują do rowerów Rocker Mini BMX.

Pamiętaj, jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania odnośnie części do swojego roweru, to skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Sprawdź tutaj, jak skontaktować się z naszymi ekspertami ds. BMX.

';