×
Menu

Wosk do hulajnóg

Zadbaj o płynną jazdę dzięki woskowi do hulajnogi

Orobina wosku do hulajnóg na podeście hulajnogi ułatwi ślizgi po railach i krawężnikach podczas wykonywania trików. Używaj wosku do grindów (nazywanego także woskiem do krawężników) na powierzchniach, po których chcesz jeździć lub wetrzyj go w spód decku, aby zmniejszyć tarcie.

Chociaż wosk do hulajnogi zmniejsza tarcie podczas jazdy na twardych powierzchniach w skate parku lub na ulicy, musisz mieć świadomość, że nie powinieneś używać go zbyt wiele, bo hulajnoga może się spod Ciebie wyślizgnąć.

Wosk do krawężników: maleństwo, które robi różnicę

Kawałek wosku do hulajnogi powinien zabrać ze sobą każdy skater wybierający się na przejażdżkę. Nie ma znaczenia, czy jedziesz do parku czy szaleć na ulubionej miejscówce - te małe kolorowe kawałki wosku do grindowania przydają się do ułatwienia ślizgów po railach, ławkach, funboxach, schodach i vertach.

Pamiętaj więc, że jeśli jesteś w trakcie nieudanej sesji i nie jesteś w stanie zrobić ślizgu lub grindu, to kawałek wosku do krawężników może zmienić ten dzień w sesję, którą będziesz pamiętać do końca życia.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki