×
Menu

Wrotki Derby Dodatki

Warto wiedzieć

Znajdziesz tutaj najlepszy sprzęt do Roller Derby

Mimo że wrotki są na rynku od lat 20. XX wieku, to Roller Derby w formie, jaką znamy dzisiaj, jest dość nowym fenomenem. Sport ten nie ma jeszcze dwudziestu lat. W Roller Derby korzysta się z wrotek, sprzęt do tego sportu bardzo mocno ewoluował przez ostatnie kilka lat. Jako że zawodnicy coraz mocniej rywalizują ze sobą, szukając lepszego i bardziej wytrzymałego sprzętu, produkowane wyposażenie odpowiada tym wymaganiom.

W SkatePro mamy w ofercie szeroki wybór różnorakiego sprzętu do roller derby, dodatki używane do ochrony, wyglądu i konserwacji. Wysoce intensywny sport wymaga wysokiego poziomu ochrony, z tego powodu sprzęt do roller derby to nie jest standardowy 3-częściowy zestaw. Niektórzy zawodnicy używają również ochraniaczy na pośladki, produkt triple eight bumsaver jest do tego idealny. Ochraniacze na szczękę są ważnym elementem wyposażenia do roller derby, raczej nie chciałbyś go lekceważyć.

Nie zapomnij o tradycji

Roller derby ma dumną tradycję używania przez zawodników kolorowych, przyciągających wzrok ubrań. W tej kategorii znajdziesz również różne elementy ubioru, jak spodenki, koszulki i kolorowe sznurówki do wrotek.

Znajdziesz tu również śruby i ośki, które są przeznaczone do hokeja na wrotkach oraz różnego rodzaju narzędzia. Jednym z narzędzi w naszym sklepie, z których jesteśmy szczególnie dumni, jest Roll-Line bearing Press, które oszczędza Ci kłopotów przy wyjmowaniu i ponownym montowaniu łożysk w kółkach w trakcie konserwacji.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki