MENU
×

Dziecięce wiązania snowboardowe

System dziecięcych wiązań snowboardowych

Wiązania snowboardowe są ważną częścią zestawu snowboardowego - również dla dzieci i młodzieży.

Wiązania snowboardowe umożliwią bezpieczne utrzymanie stopy dziecka na desce. Co więcej, wiązania dają również stabilność i wsparcie ze względu na wysoką łyżkę wiązania snowboardowego / highback (tylna część łydki) i baseplate (spód wiązań). Większość wiązań dla dzieci to tradycyjne modele z dwoma taśmami - wokół kostki i palców.

Wiązania dla namjłodszych i najmniejszych dzieci posiadają tylko jedną taśmę, bo na małe stopy nie ma potrzeby używać dwóch taśm. Praktycznie wszystkie wiązania posiadają również możliwość regulacji łyżki wiązania oraz obrotowy dysk / plate na środku baseplate, który mocuje wiązanie do snowboardu.

Dziecięce wiązania snowboardowe muszą być w stanie wiele znieść

W przeciwieństwie do wiązań narciarskich, wiązania snowboardowe są bardzo odkryte. Dlaatego też tak istotne jest, by wiązania snowboardowe były dobrej jakości. Wszystkie wiązania dla dzieci i młodzieży, które znajdziesz w tej kategorii, są wysokiej jakości i wykonano je z materiałów, które są w stanie wytrzymać wiele uderzeń podczas nauki jazdy i drogi, jaką przebędziesz, by zostać możliwie najlepszym snowboardzistą.

Na koniec pragniemy dodać, że wiązania dla początkujących są idealne dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z jazdą na snowboardzie, ale musisz być gotowy na to, że twoje dziecko będzie chciało wraz z upływem czasu i nauką coraz więcej, a progress u dzieci następuje bardzo szybko.

';