×
Menu

Odzież Snowboardowa i Ubrania Zimowe

Odzież snowboardowa do noszenia na zimę

Gdy zaczyna się sezon na sporty zimowe, powinieneś upewnić się, że jesteś wyposażony w odpowiednią odzież snowboardową, która zapewni Ci ciepło, poczucie suchości i oryginalny wygląd. W górach warunki potrafią się zmieniać bardzo dynamicznie, więc miłośnik snowboardu powinien być przygotowany na każdą pogodę. Porządny komplet odzieży snowboardowej jest wygodnie dopasowany i ma dobrą wentylację. Składa się on zazwyczaj z kilku warstw, z których każda pełni nieco inną funkcję.

Z ilu warstw powinien się składać komplet ubrań na snowboard?

Ilość warstw zależy od temperatury panującej na zewnątrz oraz od tego, jaki poziom ciepła daje Ci komfort. Standardowy zestaw to komplet bielizny termoaktywnej, tzw. druga warstwa (np. bluza polarowa) oraz wodoodporna kurtka snowboardowa.

Moda snowboardowa różni się nieco od tradycyjnej mody narciarskiej. Współcześnie ubrania do obu tych sportów nieco upodobniły się do siebie, jednak ubrania snowboardowe są zwykle nieco luźniejsze i dają większą swobodę ruchów. Zapewnia to dodatkowa mobilność i komfort oraz miejsce np. na ubranie Snowboardowych Spodenek Ochronnych. Charakterystycznym elementem snowboardowej garderoby są np. spodnie na szelkach.

Wiele ubrań snowboardowych reprezentuje styl unisex, jednak jeśli chcesz nieco zawęzić wybór, możesz skorzystać z filtrów na odzież damską, męską i dziecięcą.

Jeśli wybierasz się na urlop i potrzebujesz torby do przechowywania swojego sprzętu snowboardowego, sprawdź naszą kolekcję Toreb Snowboardowych.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki