MENU
×

Części - Wrotki Derby

  Filtr
Marki

Plate do wrotek roller derby, hamulce i inne wyposażenie do wrotek roller derby

Roller derby to relatywnie nowy sport, który w swojej krótkiej historii ustabilizował się jako dobrze zorganizowana dyscyplina z tysiącami uprawiających osób na całym świecie, jej popularność cały czas rośnie.

Gdy dyscyplina zaczęła mocno się rozwijać na początku lat 2000. różni producenci zaczęli oferować specjalistyczne części, takie jak plate, hamulce i innego rodzaju wyposażenie do wrotek derby, zoptymalizowane do ciężkiego żywota na torze.

W tej kategorii znajdziesz tylko wysokiej jakości części do wrotek roller derby, które pomoże Ci zoptymalizować i dopracować grę. Mamy w ofercie różnego rodzaju hamulce do wrotek derby, w różnorakich kolorach. Daje Ci to możliwość dodania osobistego wyrazu wrotkom derby.

Oferujemy również różnego rodzaju bushingi o różnej twardości. Bushingi można wymienić, chcąc dopasować responsywność wrotek. Im twardsze bushingi tym większy nacisk musisz zastosować, by wrotki roller derby skręciły.

Jak widać, jest wiele plate'ów do wrotek roller derby z wyższej półki cenowej. Są to małe dzieła sztuki, które są w stanie wiele znieść na torze. Plate'y są lekkie i bardzo zwrotne. Produkowane są ze specjalnego, lekkiego stopu aluminium, natomiast trucki są wykonane ze stali dla maksymalnej wytrzymałości.

';