×
Menu

Gripy Race BMX

  Filtr
Kolory
Marki
Długość gripu
Kołnierz
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Jak wybrać i zamontować gripy w rowerze BMX

Uchwyty są niezbędne do zachowania kontroli nad wyścigowym BMX. Wielu użytkowników preferuje miękkie gripy. Miękkie rączki dodają pewien zakres absorpcji wstrząsów, chroniąc dłonie przed mocnymi uderzeniami.

Niektórzy zawodnicy preferują zamocowane na stałe gripy, aby upewnić się, że nie będą się przemieszczały w trakcie jazdy.

W naszej ofercie posiadamy rączki do rowerów BMX w różnych kolorach, wzorach, rozmiarach i kształtach od producentów takich jak Blunt, Cult, Eclat, Ethic, Fiend, Odi, Premium, Rocker, Root Industries oraz Wethepeople.

W tej kategorii znajdziesz wybór uchwytów z metalu oraz plastiku. Końcówki kierownic służą do ochrony przed ostrymi zakończeniami kierownicy oraz do zapewnienia pewnego chwytu.

Trzy porady do montowania gripów BMX

Czy męczyłeś się kiedyś z montażem gripów? Poniżej podajemy kilka porad, do których się stosujemy w naszym warsztacie, aby montaż uchwytów był łatwym procesem.

  • Sprężarka powietrza: jeśli użyjesz kompresora powietrza, to gripy bez problemu wślizgną się na miejsce.
  • Paski plastiku: umieść około czterech plastikowych pasków wewnątrz uchwytów. Dzięki temu powierzchnia wewnętrzna gripów jest mniej przyczepna i łatwiej je wsunąć na miejsce. Po wsunięciu na miejsce uchwytu wyjmij paski plastiku i gotowe.
  • Płyn do mycia okien i inne szybko odparowujące płyny: użycie takich płynów sprawia, że rączką kierownicy jest bardziej śliska, a instalacja gripów nie sprawia problemów.
SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki