×
Menu

Wspornik kierownicy race BMX

  Filtr
Kolory
Marki
Typ wspornika/Długość
Wysokość trzonu
Średnica wspornika

Znajdź odpowiedni wspornik kierownicy Race BMX do swojego zestawu

Wspornik służy do montażu kierownicy na widelcu. Wspornik również tworzy system kompresji w wyścigowym BMX.

Odczucia w przedniej części roweru race BMX w jakimś stopniu są determinowane przez wspornik kierownicy. Wsporniki zazwyczaj różnią się długością i tym, jak zmieniają wysokość roweru.

Wysokość i długość wspornika ma wpływ na to, jak szybko znajdziesz punkt równowagi w swoim rowerze BMX. Aby zoptymalizować kontrolę, wielu zawodników preferuje jazdę z dłuższym wspornikiem.

Wspornik top load vs. front load - co wybrać?

Kierownica może zostać zamontowana na wsporniku na dwa sposoby. Kierownica top load montowana jest na górze wspornika, a kierownica front load montowana jest na przodzie wspornika.

Często zawodnicy wybierają wspornik front load, aby uzyskać jak największą kontrolę i stabilność roweru. Wsporniki top load są często wyższe od wsporników front load. Polecamy wsporniki top load, jeśli preferujesz wyższą kierownicę.

W naszej ofercie mamy szeroki wybór wsporników BMX top load oraz front load w wielu designach i kolorach od najlepszych producentów na rynku, jak Animal, Ciari, CliQ, Eclat, Fiend, Haro, Odyssey, Premium, Salt, Shadow oraz Simple.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki