MENU
×

Race BMX Wspornik Kierownicy

  Filtr
Kolory
Marki
Wspornik
Wysokość trzonu

Znajdź odpowiedni wspornik kierownicy Race BMX do swojego zestawu

Wspornik służy do montażu kierownicy na widelcu. Wspornik również tworzy system kompresji w wyścigowym BMX.

Odczucia w przedniej części roweru race BMX w jakimś stopniu są determinowane przez wspornik kierownicy. Wsporniki zazwyczaj różnią się długością i tym, jak zmieniają wysokość roweru.

Wysokość i długość wspornika ma wpływ na to, jak szybko znajdziesz punkt równowagi w swoim rowerze BMX. Aby zoptymalizować kontrolę, wielu zawodników preferuje jazdę z dłuższym wspornikiem.

Wspornik top load vs. front load - co wybrać?

Kierownica może zostać zamontowana na wsporniku na dwa sposoby. Kierownica top load montowana jest na górze wspornika, a kierownica front load montowana jest na przodzie wspornika.

Często zawodnicy wybierają wspornik front load, aby uzyskać jak największą kontrolę i stabilność roweru. Wsporniki top load są często wyższe od wsporników front load. Polecamy wsporniki top load, jeśli preferujesz wyższą kierownicę.

W naszej ofercie mamy szeroki wybór wsporników BMX top load oraz front load w wielu designach i kolorach od najlepszych producentów na rynku, jak Animal, Ciari, CliQ, Eclat, Fiend, Haro, Odyssey, Premium, Salt, Shadow oraz Simple.

';