MENU
×

Deskorolka Elektryczna Instrukcja Bezpieczeństwa

Ważne jest, aby Twoje deskorolka elektryczna miała certyfikat bezpieczeństwa, gdyż tanie buble dostępne na rynku stwarzają ryzyko dla użytkownika. W sklepie SkatePro wszystkie dostępne hoverboardy zostały sprawdzone również pod względem bezpieczeństwa użytkowania. Przeczytaj nasz poradnik, aby dowiedzieć się na co zwracać uwagę przy kupnie bezpiecznej deskorolki elektrycznej.

Segwayboard, Hoverboard czy Airboard?

Różne nazwy są używane na określenie deskorolki elektrycznej, takie jak hoverboard, balance board, airboard oraz segboard, lecz jak ją nazwiemy nie ma większego znaczenia, gdyż różnice w wyglądzie tych produktów są zazwyczaj minimalne. Jednakże, części w środku deskorolki elektrycznej mają ogromne znaczenie dla użytkownika i jego bezpieczeństwa. Więcej dowiesz się z kolejnych części poradnika poniżej.

Deskorolki elektryczne w mediach

Deskorolki elektryczne szybko zaczęły zdobywać popularność pod koniec roku 2015 i pojawiły się na szczycie listy życzeń wielu dzieci, młodych ludzi i dorosłych. Media wykryły, że zdarzały się przypadki, w których tego typu deskorolki zapalały się. Niektórzy producenci zobaczyli wspaniałą okazję na zarobienie szybkich pieniędzy, produkując je jak najtańszym kosztem i sprzedając w niższej cenie niż konkurencja. Aby były tańsze w produkcji, niektórzy producenci oszczędzali na bezpieczeństwie i sprzedawali deskorolki elektryczne z akumulatorami i ładowarkami mającymi tendencje do przegrzewania się, a nawet do samozapłonów.

Tego typu przypadki wywołały niepewność wśród użytkowników deskorolek elektrycznych, co jest oczywiście w pełni zrozumiałe. Jednakże, nie ma powodu do paniki. Nie wszystkie deskorolki elektryczne są niebezpieczne. Dostępne są w różnej jakości tak jak wiele innych produktów na rynku.

Skąd mam wiedzieć, czy moja deskorolka elektryczna jest bezpieczna?

Jako że większość deskorolek elektrycznych wygląda tak samo, z łatwością można pomyśleć, że wszystkie są takie same. Jest to błąd. Elementy użyte w środku deskorolki różnią się jakością i co za tym idzie stopniem bezpieczeństwa.

Lecz jako klient, jak możesz się dowiedzieć, czy wybrany hoverboard jest bezpieczny? Jako klient masz gwarancję bezpieczeństwa, gdy firma jest w stanie pokazać specjalistyczne certyfikaty i potwierdzenia bezpieczeństwa produktu. Z tego powodu w SkatePro od samego początku upewnialiśmy się, że sprzedawane przez nas deskorolki elektryczne mają potwierdzone bezpieczeństwo użytkowania. Sprawdź certyfikaty i potwierdzenia bezpieczeństwa na dole tej strony.

Ponadto, kupując hoverboard ze sklepu SkatePro, otrzymujesz instrukcję użytkowania w języku angielskim. Oferujemy deskorolki od europejskich producentów, co zapewnia naszym klientom dodatkową solidność i niezawodność.

Dla nas w firmie SkatePro jest wszystkim to, aby nasi klienci byli aktywni i dobrze się bawili, bez zrobienia sobie krzywdy.

Certyfikaty i Potwierdzenia Bezpieczeństwa

  • National Trading Standards in England
  • IECEE
  • Promise Testing International
  • VDE Prüf- und Zertifizierungsinstitut

Pobierz rezultaty testów i certyfikaty dla deskorolek elektrycznych iSkute oraz Frenzy.

Popularne produkty

';