MENU
×

Ninebot Mini Pro 320

3399,00 zł
Ninebot Segway
Zoom
Proszę wybrać kolor 
Czarny
Biały
Zapisz na później
 sztuka

Opis

Ninebot Mini Pro sprawia, że jazda na airboardzie jest łatwa i przyjemna dla osób w każdym wieku. Innowacyjny system kontroli Leansteer® wraz z ponad 200 mikroregulacjami na sekundę, zapewni Ci świetną równowagę bez względu na poziom Twoich umiejętności.

Airboardem steruje się przy pomocy drążka przylegającego do nogi, który ergonomicznie dopasowuje się do kształtu uda. Balansowanie w kierunku, w którym chcemy skręcać, wystarcza do zmiany toru jazdy. Wysokość drążka można regulować. Sprzęt przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych.

Ninebot Mini Pro posiada specjalną aplikację na smartfony ( Android, iOS ), która pozwala na zdalną zmianę koloru światełek, sprawdzenie stanu baterii, funkcję pilota oraz alarm. Pomaga również rozpocząć korzystanie przez aktywację Mini i daje porady dla początkujących. Dzięki pilotowi masz możliwość sterowania swoim segboardem, nie stojąc na nim. Działa również jak alarm dla Twojego Mini Pro. Alarm może zostać ustawiony tak, by uruchamiał się za każdy razem, gdy ktoś poruszy Twój segboard.

Ninebot Mini Pro posiada 15 różnych funkcji bezpieczeństwa, między innymi przeciwkradzieżowe, zabezpieczające przed upadkiem, monitorujące stan podzespołów elektronicznych - wszystkie zaprojektowane tak, byś czuł się na nim jak najbezpieczniej.

Airboard Ninebot Mini Pro wykonany jest z lekkich i bardzo wytrzymałych materiałów. Materiały te to między innymi magnez, tytan, karbon i aluminium.

Specyfikacja:

 • Silnik: 2 x 400 wat (max 2 x 800 wat)
 • Kompatybilne zarówno z systemem Android jak i iOS
 • Maks. prędkość 18km/h (11.2mph)
 • Zasięg: 30 km (18.6 mil)
 • Maks. kąt nachylenia: 15°
 • Maks. waga użytkownika: 100kg (220lbs)
 • Wzrost użytkownika: 130cm - 200cm
 • Szacowany czas ładowania: 4 hours
 • Waga: 12.8kg (28lbs)
 • Wymiary: dł.: 262mm x szer.: 546mm x wys.: 611 - 866mm

Ważne:

 • Przepisy dotyczące używania pojazdów elektrycznych na drogach publicznych mogą różnić się między krajami. Radzimy sprawdzenie przepisów w Twoim kraju przed użyciem airboard na drodze publicznej.
 • Segway i segboard są pojazdami elektronicznymi, dlatego szczególnie zalecamy używanie ich w suchych i niezakurzonych miejscach.
 • Klientów z UK z przykrością informujemy, że Ninebot Mini Pro nie jest wyposażony we wtyczkę typową dla tego kraju. Z tego względu odpowiednia przejściówka jest wymagana.
 • Użycie aplikacji jest niezbędne, aby aktywować sprzęt.

Specyfikacje

Charger Plug Type:
European Type C plug
 

Opinie klientów

Dziękujemy dostawa super szybka ,sprzęt ok.
Marek Bujwid (Dębnica Kaszubska)
05/08/2017
Ocena: 5 z 5!
Dziękuje, towar został wysłany błyksawicznie, działa, odczucia syna nieocenione!!! Jesteśmy zadowoleni wszystko gra :)
Estera Biesiada (Bytom)
08/06/2017
Ocena: 5 z 5!
Excellent product, my son loves this. Great customer service and fast delivery also.Highly recommend.
Arthur A. (Nenagh)
14/06/2017
Ocena: 5 z 5!
Brilliant, can't fault it.
Geoff Woodcock (Reading)
31/05/2017
Ocena: 5 z 5!
Brilliant product, my son loves this. Safer than the cheaper version.
Lynn Hulin (Bath)
02/05/2017
Ocena: 5 z 5!
Excellent piece of kit. Built to a very high standard and has the official Segway badge. My 7 year old son can ride this quite well but is really for slightly older children. Works well on grass, excellent performance on hard surfaces.
David Armes (Melton Constable)
27/02/2017
Ocena: 5 z 5!
Amazing product! Amazing price!
N. Pluck (Newport)
25/01/2017
Ocena: 5 z 5!
';