Fajny plecak z linii Ortovox Freeride o objętości wynoszącej 26 litrów, z wbudowanym ochraniaczem pleców, abyś nie musiał kupować dwóch rzeczy - jednej do przekowywania, a drugiej do ochrony.
Edycję L stworzono specjalnie dla wyższych osób o dłuższych plecach (pasuje na osoby o wzroście ok. 5,90-6,56 stóp /180-200cm i długości pleców 1,54-1,83 stóp / 47-56cm).
Wymiary: szer. 34 x dł. 59 x wys. 15cm Waga: 3,06 lbs (1390 g) Objętość: 26 litrów
Plecak posiada: - Ochraniacz pleców SPS Flex - A-skifix (umożliwia mocowanie nart w kształcie litery A na plecach) - D-skifix (umożliwia mocowanie nart ukośnie na plecach) - Pętle na siekierki do lodu i kijki do wspinaczki - Miejsce na snowboard - Pas piersiowy z gwizdkiem alarmowym - Siatkę na kask - Kieszonkę na pasie biodrowym - Kompatybilny z systemem nawadniania - Ocieplane wyjście na rurkę do picia - Wodoodporne suwaki - Karta ratunkowa (przewodnik do zastosowania w sytuacjach ekstremalnych i niebezpiecznych)